Tak fajnie. Zostałam wyrzucona z bloga z powodu takiego że nie miałam dostępu do kompa. Greejt; **
Pozdrawiamy 5marysie5; * <, 33
Mam dzisiaj faze na Lambertaaaa. If I had yoou<, 33
Zaista piosenka, muaa; *
nie ma o czym gadać, tzn pisać. Jade z karollajn wreszcie nad pilice. 2 wspólne wakacje zajisciee; *
czwartek, 29 lipca 2010
niedziela, 28 marca 2010
LE
O tak. Tak jak sama nazwa wskazuje.! LE LE LE. Znowu Ceny sięgną wysoko. do 250 sd. Nie wiem czy są tego warte ale cóż. dla niektórych liczy się metka... Ja mam zamiar zakupić jeden lub dwa egzemplarze tych markowych ciuchów. Trzeba się polansować nie.??;p
Ciekawe czy będzie już w poniedziałek. Ciekawe czy będzie można je sprzedawać w starbazarku.?;p
Pytań mnóstwo. Dręczy mnie już to od wczoraj może przedwczoraj. Nie wiem ale dręczy i to się liczy... Pytanko. Polecicie tego bloga.? Jeśli tak to dziękuje;p
Ciekawe czy będzie już w poniedziałek. Ciekawe czy będzie można je sprzedawać w starbazarku.?;p
Pytań mnóstwo. Dręczy mnie już to od wczoraj może przedwczoraj. Nie wiem ale dręczy i to się liczy... Pytanko. Polecicie tego bloga.? Jeśli tak to dziękuje;p
Witajta.
Subskrybuj:
Posty (Atom)