skip to main
|
skip to sidebar
niedziela, 28 marca 2010
Witajta.
Siemka.
Jestem Madzia i będę od dzisiaj CODZIENNIE prowadzić tego bloga.
Na stardollu nazywam Madzix9898 jestem superstar i mam 1000 starpunktów.
Będę tu pisać o życiowych problemach ale też o stardoll.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Taki stardollowy pamiętnik
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(3)
►
lipca
(1)
▼
marca
(2)
LE
Witajta.
O mnie
CiumciajKlamkę
Młoda dziewczynka pełna energii która nazywa się Madzia. Jest to dziewczyna o poczuciu humoru.
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz