niedziela, 28 marca 2010

LE

O tak. Tak jak sama nazwa wskazuje.! LE LE LE. Znowu Ceny sięgną wysoko. do 250 sd. Nie wiem czy są tego warte ale cóż. dla niektórych liczy się metka... Ja mam zamiar zakupić jeden lub dwa egzemplarze tych markowych ciuchów. Trzeba się polansować nie.??;p
Ciekawe czy będzie już w poniedziałek. Ciekawe czy będzie można je sprzedawać w starbazarku.?;p
Pytań mnóstwo. Dręczy mnie już to od wczoraj może przedwczoraj. Nie wiem ale dręczy i to się liczy... Pytanko. Polecicie tego bloga.? Jeśli tak to dziękuje;p

Witajta.


Siemka.
Jestem Madzia i będę od dzisiaj CODZIENNIE prowadzić tego bloga.
Na stardollu nazywam Madzix9898 jestem superstar i mam 1000 starpunktów.
Będę tu pisać o życiowych problemach ale też o stardoll.